Оплата картою

Картою

3 причини оплачувати карткою на нашому сайті

  1. Економія коштів
  2. Економія часу
  3. Додаткові знижки, акції та бонуси

Ми приймаємо платежі з використанням різних банківських карток, забезпечуючи найвищий рівень конфіденційності та захисту даних. Незалежно від того, чи перебуваєте Ви всередині або за межами країни, Ви можете легко та швидко сплатити свої покупки, просто ввівши дані вашої картки. Наша система шифрує інформацію для забезпечення безпеки Вашої транзакції, а наша команда готова відповісти на всі ваші запитання та допомогти у разі потреби. У нас немає прихованих комісій і Ви можете бути впевнені, що Ваша оплата буде оброблена надійно та миттєво.

Рекомендуємо

Перед здійсненням оплати в інтернет-магазині ми рекомендуємо перевірити, чи відкрито вашу картку для розрахунків в Інтернеті.

З метою безпеки ніколи не передавайте код CVV2 та інші дані Вашої картки стороннім!

Для купівель на українських сайтах достатньо зазначити номер картки, строк дії та CVV2-код, що написано на звороті картки (поруч із останніми 4 цифрами номера картки).

Рекомендуємо саме її, при поверненні товару Ви отримаєте кошти за повернення значно швидше, ніж при готівковому розрахунку.

Чеки за товар Вам прийдуть на електронну адресу, яку Ви вказали при оформленні замовлення. Просимо уважно вказувати адресу, електронний чек зберігається краще, ніж друкований.

Адміністрація магазина не може бачити реквізити Вашої карти, тому така покупка є самою безпечною.

Ви можете змінити форму оплати в особистому кабінеті, або, звернувшись будь яким доступним для Вас способом: Наші контакти.